Yepyeni bir Merhaba…

Aslında hep var olduğumuz baharat sektöründe yeni bir yolculuğa çıktık. “Lezzet dolu sofralar” için çıktığımız bu yeni yolculuğumuzda yolumuza “Baharat Ana” markası ile devam ederek markalaşma yolunu seçtik. Sloganımızı da yola çıkış amacımız doğrultusunda “Lezzet Katar” şeklinde belirledik. El emeği göz nuru ve sadece kendi ürettiğimiz ürünlerle başladığımız bu serüvenimize ilk günkü heyecanımızla devam ediyoruz.

“Temiz, sağlıklı, lezzetli ve kaliteli” ürün sunmayı hedefleyen Baharat Ana, bu hedefe ancak “gelişmiş teknoloji, hijyenik üretim, kaliteli sunum, hızlı servis, müşteri memnuniyeti” ile ulaşılabileceğinin de farkında olan bir gruptur.

Baharat Ana’yı dikkat çekmesine neden olan temel özellikleri de bu konulardaki üstün ve müşteri odaklı yaklaşımıdır.

Baharatın kalitesi yetiştiği ortamla çok yakından ilgili olduğundan, Baharat Ana ürünlerini en iyi yetiştirildikleri / üretildikleri bölgelerden seçer.

Baharat Ana bunun yanında; memnun kalınmayan ürünlerine Türkiye’nin her yerinden koşulsuz para iadesi ve değişim teminatı da sunmaktadır.

Hizmet/ürün kalitesini sürekli geliştirerek, talep ve beklentileri en üst seviyede karşılama, güçlü iletişim ve kazan&kazan felsefesi ile Müşteri ve paydaşlarla güven ve sadakata dayalı duygusal bir bağ oluşturma, tüketicilerimizin mutfaklarına bitene kadar garantili ürünler sunma gibi temel prensiplerimiz, tüketicilerimizin gönül rahatlığıyla Baharat Ana’yı tercih etmelerini sağlıyor.

Farkındalık oluşturmak suretiyle daha çok insanımızı Baharat Ana lezzetleri ile tanıştırabilmek için alın terimizi akıtmaya ve siz müşterilerimize el emeği – göz nuru ürünlerimizi “Temiz, sağlıklı, lezzetli ve kaliteli” bir şekilde sunmaya devam edeceğiz.

Unutmayın; Baharat Ana | Lezzet Katar…

 

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial